push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #izmir

Turcja egejska: 4* hotel z wliczonym all inclusive niedaleko plaży od 1793 zł

Wyloty do Turcji z Katowic, Poznania, Warszawy oraz Wrocławia. 4* hotel pośród zielonej okolicy, niedaleko wybrzeża. Opcja idealna dla aktywnych podróżnych: na miejscu czeka bogate zaplecze sportowe, dostęp do wielu szlaków spacerowych, plaża oraz wyżywienie all inclusive.

Turcja bez paszportu: ultra all inclusive w 5* hotelu od 1905 zł

Wyloty do Izmiru z Katowic i Warszawy. Ladonia Hotels Adakule położony jest bezpośrednio przy plaży i ok. 1 km od centrum Kusadasi. W cenie pobytu m.in. tenis ziemny, rzutki, badminton, koszykówka, piłka nożna, aerobik i siłownia.

Last minute: Wypocznij w upalnej Turcji za 678 zł

Wylot 3 września z Gdańska do Izmiru. Cena 678 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty, zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Okazja: 2-tygodniowe wakacje ze śniadaniami w Turcji za 901 zł!

Wylot z Gdańska do Turcji 6 sierpnia. Cena 901 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Turcja last minute: 14 dni w hotelu ze śniadaniami za 1287 zł

Wylot 5 lipca z Poznania do Izmiru. Cena 1287 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop w Turcji za “grosze”. Tydzień w hotelu ze śniadaniami za 699 zł

Wylot 11 czerwca z Gdańska do Izmiru. Cena 699 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty, zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Zrób to sam: Turcja, luksusowy Mövenpick Hotel İzmir za 1337 zł/7 dni

Wylot 6 sierpnia z Poznania. Przelot w cenie 297 zł od osoby z bagażem rejestrowanym i ubezpieczeniem kupujemy klikając tutaj.

Przelot czarterowy do Turcji (Izmir) za 297 zł

Wylot 6 sierpnia z Poznania na 7 dni.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)