15-dniowy rejs z USA do Włoch za 3375 zł. W cenie loty!

Wygodna podróż przez Ocean Atlantycki i Morze Śródziemne, na pokładzie komfortowego statku Enchantment of the Seas.

Podróż zaczniesz od lotu do USA, potem czeka podróż statkiem. Trasa rejsu: Cape Liberty (USA) - Madera (Portugalia) - Malaga (Hiszpania) - Marsylia (Francja) - Villefranche (Francja) - La Spezia (Włochy) - Civitavecchia (Włochy), a następnie powrót samolotem do Polski. W cenie pełne wyżywienie na statku, udział w zajęciach organizowanych na pokładzie, podatki i opłaty portowe. Nie zawiera napiwków dla obsługi na statku. Kwota obliczona za osobę przy 2 osobach podróżujących.

Lot z Berlina do New York Stewart International Airport za 838 zł rezerwujesz tutaj (KLIK). Możliwe są inne terminy.

Rejs statkiem za ok. 2375 zł rezerwujesz tutaj (KLIK).

Lot z Rzymu do Warszawy-Modlin za 162 zł rezerwujesz tutaj (KLIK). Możesz wrócić linią Wizz Air do Warszawy, możecie skorzystać z innych połączeń i wrócić ze stolicy Włoch do Katowic, Krakowa i innych miast.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Costa Del Sol, Madera, Rzym z Berlina

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę