Czy wiesz że w naszej wyszukiwarce możesz przeszukać oferty największych polskich biur podróży w jednym miejscu?

Egipt: 14 dni w 4* hotelu z all inclusive od 1856 zł. Bardzo dużo terminów, również na wakacje

Słoneczne wczasy w egipskim kurorcie Marsa Alam to idealna propozycja na wypoczynek z wylotami z Wrocławia i Warszawy.

Zakwaterowanie przewidziano w czterogwiazdkowym obiekcie Protels Crystal Beach Resort, który cieszy się pozytywnymi opiniami gości doceniających przede wszystkim wspaniałą, prywatną plażę oraz miłą obsługę. Na miejscu można korzystać z bogatej infrastruktury, obejmującej cztery baseny oraz liczne udogodnienia sportowe. Wycieczka jest oferowana w opcji all inclusive, co pozwala na nielimitowane korzystanie z dań kuchni międzynarodowej i orientalnej w restauracjach oraz orzeźwiających napojów i przekąsek w licznych barach, w tym na samej plaży.

Miłośnicy aktywnego spędzania czasu z pewnością docenią bliskość rafy koralowej – użytkownicy wskazują, że to doskonałe miejsce do snurkowania pod okiem ratownika. W tym okresie pogoda w Egipcie jest wręcz wymarzona na relaks; temperatura powietrza w dzień sięga około 27-34 stopni Celsjusza, a woda w Morzu Czerwonym zachęca do kąpieli. Wieczorny program animacyjny oraz szeroki wybór sportów wodnych sprawiają, że każdy dzień pobytu wypełniony jest pozytywną energią i słońcem.

Dostępnych jest bardzo dużo terminów od kwietnia do października tego roku, również na wakacje.



Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Nie ma to wpływu na cenę Twojej wycieczki. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Marsa Alam, Warszawa, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 356 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę