Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Wakacje w Egipcie: tygodniowe all inclusive od 1347 zł

Wyloty do Hurghady z Gdańska, Katowic, Poznania, Wrocławia, Warszawy lub Zielonej Góry. 3* Empire Hotel Hurghada oferuje basen ze zjeżdżalniami, taras słoneczny i klimatyzowane pokoje z balkonem.

Jeśli od urlopu oczekujesz słonecznej pogody, wielu promieni słońca oraz ciepłej wody w morzu - ruszaj do Hurghady. To świetny kierunek na rozpoczęcie przygody z nurkowaniem oraz odkrywanie podwodnego świata.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Hurghada, Gdańsk, Katowice, Poznań, Warszawa, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę