Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Costa Dorada: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1799 zł

Wylot do Barcelony z Gdańska lub Katowic. 3* hotel 4R Playa Park oferuje odkryty basen oraz lokalizację niedaleko centrum Salou i niedaleko piaszczystej plaży.

"Złote wybrzeże" na powitanie lata i rozpoczęcie szkolnych wakacji. Możesz wyruszyć na urlop nieco wcześniej niż "ostatni dzwonek"? To świetna okazja na oszczędność, przy równoczesnym skorzystaniu z wysokiego sezonu.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Barcelona, Costa Dorada, Gdańsk, Katowice

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę