Wakacje w Egipcie: 5* hotel z all inclusive od 2092 zł. Dużo terminów

Wyloty do Hurghady z Katowic, Gdańska, Poznania i Warszawy. Obiekt Royal Lagoons Aqua Park Resort & Spa oferuje 4 baseny, zjeżdżalnie wodne, przedstawienia i lekki program animacyjny.

Najtańsze daty: 24, 27 czerwca; 1, 4, 8, 11, 15, 18, 22, 25, 29 lipca; 1, 5, 8, 12, 15, 19 i 22 sierpnia.

Szczyt sezonu urlopowego można spędzić nad skąpanym w słońcu Morzu Czerwonym, gdzie można również liczyć na wysokie temperatury powietrza i wody. Zakwaterowanie w komfortowym hotelu zlokalizowanym ok. 15 min od centrum miasta.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Hurghada, Gdańsk, Katowice, Poznań, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę