Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Supercena: 22-dniowy rejs z Europy na Karaiby za 4576 zł. W cenie loty z Polski!

Wiele ciekawych miejsc podczas jednej wycieczki.

Podróż krok po kroku:

  • lot z Krakowa do Marsylii za 287 zł za osobę (KLIK)
  • rejs statkiem Costa Fortuna za 2351 zł za osobę (KLIK)
  • lot z Gwadelupy do Paryża za 1719 zł za osobę (KLIK)
  • lot z Paryża do Krakowa za 219 zł za osobę (KLIK)


Trasa rejsu: Marsylia - Barcelona - Lanzarote - Teneryfa - St. Martin - St. Kitts - Martynika - Gwadelupa - Brytyjskie Wyspy Dziewicze - St. Martin - Antigua i Barbuda - Martynika - Saint Lucia - Gwadelupa.

Cena zawiera pełne wyżywienie, podatki, opłaty portowe. Nie zawiera napiwków dla obsługi na statku. Cena obliczona za osobę przy dwóch osobach podróżujących.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Barcelona, Lanzarote, Teneryfa z Krakowa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę