Majówka i nie tylko na Majorce: Loty Lufthansą + hotel z all inclusive od 1345 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania i Katowic. Cena od 1345 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie PL - Palma de Mallorca - PL od 803 zł dla 2 osób rezerwujecie tutaj.

Zarezerwujcie loty z Warszawy (KLIK), z Krakowa (KLIK), z Wrocławia (KLIK), z Poznania (KLIK), z Katowic (KLIK).

Noclegi w 3* hotelu Palia Dolce Farniente z all inclusive i możliwością anulowania za niewielką dopłatą za ok. 1887 zł (420 euro)/2 os./7 nocy rezerwujecie tutaj. Wybierzcie Stayforlong.

Zaplanujcie podróż na największą i najbardziej popularną wyspę z archipelagu Balearów. Możecie liczyć na piękne widoki gór, śliczne plaże, smaczną śródziemnomorską kuchnię i dużo słońca. Wycieczkę możecie dowolnie skracać/wydłużać, możecie zmieniać liczbę osób podróżujących, ale liczcie się ze zmianą ceny - dostępnych jest bardzo dużo terminów od marca do października 2021 roku (ceny lotów od 402 zł do ok. 560 zł).

Majorka

1 tyg. 2 dni temu 1-5 dni 13-15 dni 16-30 dni 6-8 dni 9-12 dni All Inclusive Baleary Czerwiec Hiszpania Jesień Katowice Kraków Kwiecień Lato Lipiec Maj Majorka Marzec Październik Poznań Sierpień Wakacje Warszawa Wiosna Wrocław Wrzesień

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)