Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Jezioro Ochrydzkie na wakacje: 4* hotel w Macedonii Północnej z wyżywieniem od 1729 zł

Wyloty do Ochrydy z Katowic i Radomia. 4* Millenium Palace oferuje zakwaterowanie tuż przy deptaku, blisko centrum kurortu.

Bałkany to ciekawa alternatywa na wakacyjny urlop. Skorzystaj z atrakcyjnej propozycji i wybierz się na w czasy nad piękne jezioro.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Inne propozycje

Bałkany, Macedonia Północna z Katowic

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę