Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Wakacje w Turcji: 7 dni z all inclusive od 1284 zł

Wyloty do Antalyi z Lublina, Warszawy, Rzeszowa i Katowic. Gold Stone położony jest w dzielnicy Kemer, 300 metrów od plaży. Do twojej dyspozycji będzie basen i klimatyzowany pokój.

Riwiera Turecka w szczycie sezonu w naprawdę rewelacyjnej cenie! Spędź tydzień nad słonecznym wybrzeżem Morza Śródziemnego.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Antalya, Katowice, Lublin, Rzeszów, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę