Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

HIT: Madera, 5* hotel z all inclusive za 1999 zł!

Wyloty do Portugalii z Wrocławia i Katowic. Hotel Pestana Royal All Inclusive Ocean & Spa Resort oferuje komfortowe pokoje, eleganckie i stylowe wnętrza, smaczną kuchnię, 2 baseny, brodzik, minigolf, boisko wielofunkcyjne oraz bilard.

Aż trudno uwierzyć w tak niską cenę pakietu na malowniczą wyspę położoną na Atlantyku. I to jeszcze w terminie z powitaniem lata!



Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Madera, Katowice, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę