Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Wczasy na Costa Brava: 4* hotel z wyżywieniem od 1819 zł

Wyloty do Hiszpanii z Gdańska, Poznania, Krakowa i Wrocławia. HTop Royal Beach znajduje się w kurorcie Lloret de Mar, 150 metrów od plaży. Do twojej dyspozycji będzie basen i klimatyzowany pokój.

Wyjazd w maju nad hiszpańskie wybrzeże Morza Śródziemnego to świetna okazja na niższe ceny, brak tłumów turystów i przyjemną pogodę. Podobne wycieczki w największych polskich biurach podróży w tym terminie zaczynają się od 2300 zł.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Barcelona, Costa Brava, Gdańsk, Kraków, Poznań, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę