Wypoczynek w Czarnogórze: 4* hotel z wyżywieniem od 1569 zł

Wyloty do Czarnogóry z Wrocławia i Warszawy. Hotel Rivijera jest położony 5 minut spacerem od plaży, pośród sosen i lip, w niewielkiej miejscowości Petrovac.

Bałkany wiosną to idealna szansa, aby skorzystać z niższych cen i braku tłumu turystów. Podobne wycieczki w największych polskich biurach podróży w tym terminie zaczynają się od 2000 zł.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Podgorica, Warszawa, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę