Francja, Hiszpania kontynentalna, Wyspy Kanaryjskie, 4 karaibskie wyspy i USA za 4318 zł. Loty i 15-dniowy rejs

Odwiedzisz Marsylię, wschodnie wybrzeże Hiszpanii, Wyspy Kanaryjskie i ciekawe wyspy należące do Karaibów. Podróż na pokładzie komfortowego statku Costa Fortuna.

Podróż krok po kroku:

  • lot z Berlina do Marsylii za 101 zł za osobę (KLIK)
  • rejs statkiem Costa Fortuna z Marsylii na Gwadelupę za 1738 zł za osobę (KLIK)
  • lot z Gwadelupy do Nowego Jorku za 1030 zł za osobę (KLIK)
  • lot z Nowego Jorku do Berlina za 1449 zł za osobę (KLIK)


Trasa rejsu: Marsylia - Barcelona - Fuerteventura - Teneryfa - Saint Martin - Saint Kitts i Nevis - Fort-de-France - Pointe-à-Pitre.

Uwaga: w opisie portów jest napisane "Fuerteventura", a na mapce widnieje Arrecife, czyli Lanzarote. Niezgodność na stronie pośrednika oferty.

Cena zawiera pełne wyżywienie, podatki, opłaty portowe, wybrane atrakcje na statku i serwis bagażowy. Nie zawiera napiwków dla obsługi na statku, noclegów przed oraz po rejsie. Cena obliczona za osobę przy dwóch osobach podróżujących.DzwonekNie przegap następnego znaleziska!

Berlin Teneryfa Hiszpania Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura Karaiby Martynika Gwadelupa Barcelona Ameryka Północna Francja USA Nowy Jork Marsylia Listopad Grudzień Jesień
Wybierz
kryteria

Podobne

Barcelona, Fuerteventura, Teneryfa z Berlina

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę