push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #chalkidiki

Pełnia wiosny w Grecji (Półwysep Chalcydycki): 4* hotel z all inclusive blisko plaży za 1515 zł

Wyloty do Salonik z Warszawy (Modlin). Cena 1515 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Majówka w Grecji (Półwysep Chalcydycki): 4* hotel ze śniadaniami za 1089 zł

Wylot do Salonik z Warszawy (Modlin). Cena 1089 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Grecja (Chalkidiki): 5* Kassandra Palace Hotel & Spa z wyżywieniem przy plaży za 1146 zł

Wylot z Krakowa. Cena 1146 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z HB. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Grecja (Chalkidiki): Urlop w 3* hotelu z all inclusive za 1099 zł

Wylot z Warszawy. Hanioti Village usytuowany jest w ładnie utrzymanym ogrodzie, w sąsiedztwie gajów oliwnych. Do piaszczysto-żwirowej plaży jest ok. 300 metrów.

Grecja (Chalkidiki): 4* hotel z wyżywieniem przy plaży od 1283 zł

Wyloty z Warszawy (Modlin) i Krakowa. Wybierzcie się w wiosenną podróż na malowniczy półwysep. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym Pallini Beach oferującym basen, korty tenisowe i plac zabaw.

Urlop w promieniach greckiego słońca: 4* hotel z HB przy plaży za 1339 zł

Wylot z Warszawy (Modlin). Zaplanujcie wiosenny wypoczynek w dobrze ocenianym hotelu Alexander the Great Beach, w cenie dwa posiłki w formie bufetu dziennie.

Grecja (Chalkidiki): 3* hotel z HB za 959 zł

Wylot z Warszawy w październiku na tydzień. Hotel Dryades posiada dobre opinie oraz rodzinną, kameralną atmosferę. Położony jest na wysokim wzgórzu, około 700 metrów od plaży z łagodnym zejściem do morza.

Chalkidiki: Bardzo dobrze oceniany 4* hotel z all inclusive i przy plaży za 1530 zł

Wyloty do Grecji z Warszawy i Katowic w październiku. Poseidon Sea Resort znajduje się tuż przy plaży z łagodnym zejściem do wody. Okolica obfita jest w zieleń i malownicze krajobrazy.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)