Szalona Środa z PLL LOT: Tanie loty na rajskie Malediwy z 11 polskich miast od 1987 zł

Wyloty do Azji z PLL LOT i SriLankan Airlines. Dziś rozpoczęła się promocja naszego narodowego przewoźnika (potrwa do niedzieli do północy), proponuje on loty na archipelag wysp rozsianych po Oceanie Indyjskim.

Oferta dotyczy lotów z Warszawy, Gdańska, Zielonej Góry, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Lublina, Wrocławia i Bydgoszczy. Według promocyjnej informacji są dostępne terminy od 29.03.2021 do 30.10.2021.

Zarezerwuj bilety z Warszawy (KLIK), z Gdańska (KLIK), z Zielonej Góry (KLIK), z Katowic (KLIK), z Krakowa (KLIK), z Poznania (KLIK), z Rzeszowa (KLIK), ze Szczecina (KLIK), z Lublina (KLIK), z Wrocławia (KLIK) i Bydgoszczy (KLIK).

Po zakupie biletów lotniczych rozejrzyjcie się za najtańszymi noclegami (KLIK). Ceny zaczynają się już od 113 zł za dwie osoby za noc!

Malediwy

2021-03-10 05:52:33 13-15 dni 16-30 dni 6-8 dni 9-12 dni Azja Bydgoszcz Czerwiec Gdańsk Jesień Katowice Kraków Kwiecień Lato Lipiec Lublin Maj Male Malediwy Październik Poznań Rzeszów Sierpień Szczecin Wakacje Warszawa Wiosna Wrocław Wrzesień Zielona Góra

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)