DzwonekNie przegap następnego znaleziska!

Hiszpania
Wybierz
kryteria

Zrób to sam, Hiszpania: przeloty + hotel z 3 posiłkami dziennie + auto za 680 zł

Wyloty w październiku z Bydgoszczy do Barcelony-Girony liniami Ryanair na 7/14 dni (cena przelotu 158 zł w obie strony: cena jest ostateczna, jeśli bilety zostają zakupione na stronie ryanair.com, płatność jest dokonana przy pomocy karty przedpłaconej MasterCard (na przykład karty Fly4free.pl), a podróż odbywa się tylko z bagażem podręcznym o wadze do 10 kg i wymiarach 55x40x20).

Proponowany hotel z trzema posiłkami dziennie (jeden z 3* hoteli sieci H TOP Hotels) na Costa Brava za 124 gbp/2 osoby z serwisu Lowcostholidays.com, korzystamy z 20-funtowej zniżki (więcej informacji). Hotele mają słabe opinie i polecane są niewymagającym osobom.

Samochód rezerwujemy na mietwagen24 w cenie 91,50 euro za 7 dni.

Cena za osobę wyniesie 680 zł/7 dni. W cenie przeloty, noclegi z trzema posiłkami dziennie oraz wypożyczenie auta. Cena nie zawiera ubezpieczenia KL i NNW.

Istnieje możliwość zorganizowania wyjazdu na 14 dni oraz w opcji z dwoma posiłkami dziennie (niewiele taniej w stosunku do opcji z 3 posiłkami dziennie).Podobne

Hiszpania

Ceny nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym (na żywo). W przypadku obniżki, najniższą cenę w ciągu ostatnich 30 dni pokazujemy w nawiasie.

Dołącz do grona
ponad 168 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę