Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Weekend w Luksemburgu za 663 zł. W cenie loty Lufthansą + nocleg

Wylot do Luksemburga z Wrocławia linią Lufthansa. Cena 663 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie Wrocław - Luksemburg - Wrocław za 951 zł dla 2 osób zarezerwujesz tutaj.

Nocleg za 375 zł/2 os./noc zarezerwujesz tutaj.

Aktualnie z Polski nie można dolecieć do Luksemburga tanimi liniami lotniczymi, więc warto skorzystać z oferty Lufthansy. Pamiętaj, że w całym Luksemburgu komunikacja publiczna jest darmowa!Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę