push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #puntacana

Dominikana: 5* Grand Sirenis Punta Cana Resort z all inclusive i parkiem wodnym za 5499 zł

Wylot z Warszawy. Hotel położony jest bezpośrednio przy ślicznej, piaszczystej plaży. Oferuje baseny, zjeżdżalnie wodne, korty tenisowe, siatkówkę plażową, łucznictwo, aqua aerobik, lekcje tańca i dyskotekę.

Święta pod palmami z all inclusive: 10 dni w Dominikanie w 4* hotelu sieci Riu za 5839 zł

Wylot na Karaiby z Warszawy. Zaplanuj już teraz końcówkę roku na pięknej plaży, korzystając z dobrodziejstw wygodnej formuły "wszystko w cenie".

Długi urlop na Karaibach: Dominikana, 14 dni w 4* hotelu z all inclusive za 5592 zł

Wylot z Katowic. Riu Naiboa jest komfortowym hotelem znanej sieci. Oferuje basen, wstęp do parku wodnego, siłownię, korty tenisowe, windsurfing, kajaki i snorkeling.

Dominikana na 11 dni: 4* hotel z all inclusive przy plaży za 5042 zł!

Wylot z Warszawy. Bardzo dobrze oceniany VIK Arena Blanca oferuje basen, salę fitness/siłownię, sporty wodne, animacje dla dorosłych i centrum spa.

Czas na Karaiby: Dominikana, 4* hotel z all inclusive przy plaży za 4704 zł

Wylot z Katowic. VIK Arena Blanca jest bardzo dobrze ocenianym obiektem utrzymanym w karaibskim stylu. Na miejscu goście skorzystają z basenu, 2 restauracji i 3 barów.

Dominikana: Znakomity 5* Dreams Punta Cana Resort & Spa z all inclusive za 5749 zł

Wylot na Karaiby z Katowic. Hotel znajduje się w spokojnej okolicy, bezpośrednio przy plaży. Na miejscu skorzystasz z 8 restauracji, 9 barów, siłowni, aerobiku, snorkelingu, kajaków, łucznictwa, windsurfingu i kortów tenisowych.

Karaiby: Dominikana, 5* Riu Republica z all inclusive za 5657 zł

Wylot z Katowic. Hotel znanej sieci położony jest bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży. Oferuje 8 basenów, bezpłatny wstęp do parku wodnego znajdującego się w innym hotelu, łaźnię parową, kajaki, rower wodny, snorkeling i windsurfing.

Urlop na Karaibach: Dominikana, 4* hotel z all inclusive przy plaży za 4793 zł

Wylot z Katowic. VIK Arena Blanca położony wśród tropikalnego ogrodu, zyskał uznanie dotychczasowych wczasowiczów, posiada sporo dobrych opinii. Oferuje restaurację główną, restaurację a'la carte i 3 bary.

1 2 3 4 5 6 17

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)