Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Sycylia w wakacje: 4* hotel z all inclusive w atrakcyjnej lokalizacji za 2324 zł

Wylot do Włoch z Warszawy. Hotel President Sea Palace oferuje komfortowe pokoje, basen z widokiem na morze, ogród, zajęcia sportowe, wieczorne programy rozrywkowe i lekkie animacje dla dorosłych.

W szczycie sezonu urlopowego możesz odwiedzić piękną włoską wyspę. Skosztujesz smacznej kuchni, złapiesz dużo promieni słonecznych i wykąpiesz się w ciepłym morzu.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Sycylia z Warszawy

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę