Minorka w maju i czerwcu: 3* hotel z wyżywieniem od 1903 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy, Katowic i Poznania. Obiekt Xaloc Playa znajduje się ok. 9 km od centrum Mahon i ok. 50 m od plaży. Oferuje basen z wydzieloną częścią dla dzieci i minigolf.

Tuż przed szczytem sezonu wakacyjnego odwiedź malowniczą wyspę należącą do archipelagu Balearów. Złapiesz opaleniznę i wypoczniesz w dobrze ocenianym, komfortowym hotelu.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Minorka, Katowice, Poznań, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę