Sylwester w Egipcie: Bilety PLL LOT do Kairu + 5 noclegów ze śniadaniami za 1132 zł!

Wyloty do Afryki z 8 miast. Cena 1132 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie Warszawa - Kair - Warszawa za 1990 zł dla 2 osób rezerwujesz tutaj.

Zarezerwuj loty z Gdańska (KLIK), zarezerwuj loty z Poznania (KLIK), zarezerwuj loty z Wrocławia (KLIK), zarezerwuj loty z Katowic (KLIK), zarezerwuj loty z Krakowa (KLIK), zarezerwuj loty z Rzeszowa (KLIK), zarezerwuj loty ze Szczecina (KLIK).

Noclegi ze śniadaniami i bezpłatnym odwołaniem za 274 zł/2 os./5 nocy rezerwujesz tutaj.

Wycieczkę możesz modyfikować, czyli zmienić długość pobytu i liczbę osób podróżujących, ale licz się ze zmianą ceny. Dostępne terminy:Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Inne propozycje

Egipt, Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę