push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #okinawa

First minute do Japonii: Okinawa, 4* hotel ze śniadaniami przy plaży za 2690 zł

Wyloty do Azji z Pragi. Cena 2690 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Japan Airlines: Loty klasą biznes do Tokio, Osaki lub na Okinawę od 2970 zł!

Wyloty z Berlina w terminach od stycznia do marca 2021. Wybierzcie się w daleką podróż w luksusowych warunkach, na pokładzie bardzo dobrze ocenianych japońskich linii lotniczych.

Sylwester na egzotycznej Okinawie (Japonia) za 2924 zł

Wyloty do Azji z Warszawy. Cena 2924 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop w japońskich tropikach: 7-dniowa podróż na Okinawę od 2255 zł

Wyloty do Japonii z Warszawy od listopada do czerwca 2020. Cena od 2255 zł za osobę przy trzech osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Zaplanuj urlop w japońskich tropikach: 8-dniowy wypoczynek na Okinawie od 2404 zł

Wyloty z Warszawy do Japonii od listopada do czerwca 2020. Cena od 2404 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Japońskie tropiki: 8-dniowy wypoczynek na Okinawie za 2511 zł

Wyloty z Warszawy do Japonii od października do marca 2020. Cena od 2511 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)