push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #lima

Turcja: Znakomity 5* Limak Limra Hotel & Resort z all inclusive od 1133 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic, Poznania i Warszawy. Wypocznijcie w obiekcie znajdującym się bezpośrednio przy plaży. Na jego terenie znajdziecie strefę spa & wellness, kryty basen oraz siłownię.

Turcja: Znakomity 5* Limak Lara Deluxe Hotel & Resort z all inclusive od 1269 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic, Poznania i Warszawy. Na terenie obiektu znajdują się dwa parki wodne, kilka restauracji a la carte oraz wiele udogodnień sportowo-rekreacyjnych.

Turcja: Luksusowy 5* Limak Limra Hotel & Resort z all inclusive od 991 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic, Poznania i Warszawy. Obiekt znajduje się ok. 6 km od centrum popularnej miejscowości wypoczynkowej Kemer, jest pięknie położony między górami a morzem.

Turcja: Luksusowy 5* Limak Limra Hotel & Resort z all inclusive od 1030 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic, Poznania i Warszawy. Obiekt położony pomiędzy górami Taurus a piaszczystą plażą, posiada znakomite opinie wystawione przez dotychczasowych podróżnych.

Wenecja: 3 dni w sercu miasta w klimatycznym pensjonacie ze śniadaniami od 334 zł

Wyloty do Włoch z Krakowa. Cena 334 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wczasy all inclusive w Turcji: 5* Limak Lara Deluxe Hotel & Resort z dwoma aquaparkami od 1423 zł

Ten 5-gwiazdkowy, luksusowy hotel to idealny wybór na rodzinny wyjazd. Na terenie obiektu znajdują się m.in. 2 aquaparki, kilka restauracji, strafa spa oraz wiele udogodnień sportowo-rekreacyjnych.

Turcja: Znakomity 5* Limak Atlantis Deluxe Hotel & Resort z all inclusive od 1343 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Obiekt posiada Certificate of Excellence 2019 serwisu TripAdvisor.

Wakacyjne loty do Peru (Lima) od 2184 zł

Wyloty do Ameryki Południowej z Berlina z KLM/Air France. Czekają na was wygodne przesiadki w Amsterdamie i Paryżu - dostępnych jest dużo terminów na lipiec i sierpień.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)