Dominikana w świetnej cenie: 4* hotel z all inclusive przy plaży za 3094 zł!

Wyloty z Warszawy i Poznania. Cena 3094 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie Warszawa - Puerto Plata - Warszawa za 3598 zł dla 2 osób rezerwujecie tutaj. Loty z Poznania w terminie od 5 do 12 marca (KLIK).

Noclegi w 4* Playabachata Resort z all inclusive za 2590 zł/2 os./7 nocy rezerwujecie tutaj. Rezerwacje na Stayforlong.com.

Dominikana nie wymaga testu.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Puerto Plata, Poznań, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę