Wypoczynek w dalekiej Indonezji: 11 dni na Bali od 2529 zł (PLL LOT z 11 polskich miast)

Wyloty do Azji z 11 polskich miast. Cena od 2529 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie Polska - Denpasar - Polska od 4214 zł dla 2 osób rezerwujecie tutaj

Z Polski polecicie do Singapuru z naszym narodowym przewoźnikiem, w dalszą podróż na Bali udacie się linią Jetstar Airways.

Noclegi w Batu Alam Villa za 844 zł/2 os./11 nocy rezerwujecie tutaj

Skorzystajcie z promocji adwentowej PLL LOT i wybierzcie się na zasłużony urlop na indonezyjską wyspę. Pamiętajcie, że wyjazd możecie dowolnie modyfikować, czyli skracać/wydłużać oraz zmieniać liczbę podróżnych, ale wtedy cena się zmieni. Dostępnych jest bardzo dużo terminów od 2 marca do 31 maja 2020 roku. Oferta dotyczy lotów z Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Katowic, Lublina, Poznania, Rzeszowa, Warszawy, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry.DzwonekNie przegap następnego znaleziska!

Poznań Gdańsk Warszawa Katowice Wrocław Rzeszów Kraków Szczecin Bydgoszcz Lublin Bali Indonezja Azja Maj Marzec Kwiecień Wiosna Zima
Wybierz
kryteria

Podobne

Bali, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę