Czy wiesz że w naszej wyszukiwarce możesz przeszukać oferty największych polskich biur podróży w jednym miejscu?

Tanie loty w klasie biznes do Japonii (Tokio) od 5225 zł

Wyloty z Berlina do Tokio to świetna okazja, by zanurzyć się w wyjątkowy świat japońskiej kultury i codzienności. Dzięki korzystnej cenie biletów i wygodnej opcji z jedną przesiadką w Ad-Dausze, taka podróż staje się jeszcze bardziej dostępna.

Terminy lotów przypadają na ciekawy okres pod względem pogody w Japonii – temperatury w okolicach 5–15 stopni Celsjusza sprzyjają spacerom po tokijskich ulicach i zanurzeniu się w miejskim klimacie. Jeśli trafisz na zimniejsze dni, w północnych regionach kraju może nawet pojawić się śnieg, co dodaje uroku podróży.

Na tle innych propozycji, ta wypada naprawdę korzystnie – zarówno cenowo, jak i pod względem wygody. Idealny moment, żeby spróbować lokalnej kuchni, zobaczyć japońską codzienność od środka i wrócić z głową pełną wrażeń.

Przykładowe terminy: 24 stycznia-4 lutego, 1-12 lutego, 4-12 marca.

Zakwaterowania szukaj tutaj (KLIK).

Uwaga: W ramach tej oferty musisz samodzielnie zarezerwować przeloty i noclegi. W zakładce Podobne poniżej, znajdziesz oferty wycieczek organizowanych przez najbardziej renomowane polskie biura podróży.



Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Nie ma to wpływu na cenę Twojej wycieczki. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Azja z Berlina

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 305 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę