Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Turcja na wakacje od 1299 zł! Tydzień w 3* hotelu z all inclusive

Wyloty do Antalyi z Rzeszowa i Warszawy. 3* hotel Akalia Suite położony jest w spokojnej, w odległości dłuższego spaceru od centrum Side.

Cena, obok której ciężko przejść obojętnie! Skorzystaj z okazji i wybierz się na Riwierę Turecką, by do woli korzystać z czekających tam atrakcji.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Antalya, Side, Rzeszów, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę