Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Luksus w Egipcie: znakomity 5* Novotel Marsa Alam z all inclusive od 1999 zł

Wyloty do Marsa Alam z Katowic i Warszawy. 5* hotel znanej sieci Novotel to jeden z najlepszych obiektów wypoczynkowych nad Morzem Czerwonym. Hotel może poszczycić się ponad 2000 maksymalnych ocen (5/5) pozostawionych przez użytkowników portalu TripAdvisor.

Idealny kierunek na słoneczne wczasy z gwarantowaną gorącą pogodą. Wybierz się do Egiptu, by rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem i odkrywaniem podwodnego świata.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Inne propozycje

Egipt, Marsa Alam, Katowice, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę