Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Wakacje w Turcji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive za 1789 zł

Wylot do Bodrum z Katowic. 4* Roseira Beach Resort oferuje lokalizację niedaleko plaży, odkryty basen, zjeżdżalnie oraz leżaki z parasolami.

Szukasz pomysłu na spontaniczne wczasy last minute? Skorzystaj z atrakcyjnej propozycji wyjazdu z biurem podróży, by jeszcze w tym tygodniu opalać się na plażach Morza Egejskiego.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Bodrum z Katowic

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę