Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Francja, Hiszpania kontynentalna, Kanary (2 wyspy), Karaiby (4 wyspy) i USA w jednej podróży za 3604 zł. Rejs i loty!

Rejs komfortowym statkiem z ciekawymi portami w atrakcyjnej kwocie.

Podróż krok po kroku:

  • lot z Krakowa do Marsylii za 242 zł za osobę (KLIK)
  • rejs statkiem Costa Fortuna z Marsylii na Gwadelupę za 1546 zł za osobę (KLIK)
  • lot z Gwadelupy do Nowego Jorku za 778 zł za osobę (KLIK)
  • lot z Nowego Jorku do Londynu za 765 zł za osobę (KLIK)
  • lot z Londynu (Stansted) do Krakowa za 273 zł za osobę (KLIK)


Trasa rejsu: Marsylia - Barcelona - Puerto del Rosario - Santa Cruz de Tenerife - Saint Martin - Saint Kitts i Nevis - Fort-de-France - Pointe-à-Pitre.

Cena zawiera pełne wyżywienie, podatki, opłaty portowe, wybrane atrakcje na statku i serwis bagażowy. Nie zawiera napiwków i noclegów. Cena obliczona za osobę przy dwóch osobach podróżujących.

Uwaga: w opisie portów jest napisane Puerto del Rosario na Fuerteventurze, a na mapce widnieje Arrecife, czyli Lanzarote. Niezgodność na stronie pośrednika oferty.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Barcelona, Fuerteventura, Teneryfa z Krakowa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę