push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #playadelcarmen

Wakacje w Meksyku: Loty British Airways + 12 noclegów za 2084 zł

Wyloty do Cancun z Berlina. Cena 2084 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Meksyk first minute: Znakomity 5* Iberostar Paraiso Beach z all inclusive od 5510 zł

Wyloty do Cancun z Gdańska, Krakowa i Warszawy. Hotel znanej sieci położony jest bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży. Oferuje basen, taras słoneczny, tenis ziemny, tenis stołowy, siłownię, siatkówkę, łucznictwo, kajaki i wiele więcej.

Święta w Meksyku za 2549 zł. W cenie loty czarterowe z dużym bagażem i noclegi

Wylot do Cancun z Katowic. Cena 2549 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Święta w Meksyku: tydzień w Playa del Carmen za 2478 zł

Wylot do Cancun z Poznania. Cena 2478 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Meksyk bez testu: Tygodniowy urlop na Riwierze Majów za 2300 zł

Wylot do Cancun z Katowic. Cena 2300 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Meksyk bez testu: Tygodniowy urlop w hotelu ze śniadaniami za 2304 zł

Wylot do Cancun z Warszawy. Cena 2304 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Meksyk bez testu: 7-dniowy wypoczynek w Playa del Carmen za 2357 zł

Wylot do Cancun z Warszawy. Cena 2357 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Meksyk bez testu: 4* hotel z all inclusive przy plaży za 3908 zł

Wylot do Cancun z Katowic. Cena 3908 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)