push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #playadelcarmen

10-dniowy wypoczynek z all inclusive i przy plaży w Meksyku za 4099 zł

Wylot do Cancun z Warszawy. Viva Wyndham Maya znajduje się w strefie hotelowej Playacar, bezpośrednio nad morzem. W cenie wiele udogodnień dla aktywnych: łucznictwo, siłownia, aerobik, tenis ziemny, windsurfing, żeglowanie i kajaki.

Meksyk w obniżonej cenie: 5* Riu Yucatan z all inclusive na 10 dni za 4790 zł

Wylot do Cancun z Warszawy. Hotel znanej sieci położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 3 km od centrum miejscowości Playa del Carmen. Na aktywnych czekają siłownia, siatkówka plażowa, katamaran, snorkeling i kajaki.

Urlop na Jukatanie: Meksyk, 5* Riu Tequila z all inclusive na 10 dni za 4849 zł

Wylot do Cancun z Warszawy. Obiekt zlokalizowany jest ok. 3 km od centrum popularnej miejscowości wypoczynkowej, Playa del Carmen. W cenie pobytu sauna fińska, aqua fitness, siłownia, katamaran, snorkeling, surfing i kajaki.

Wypoczynek na Jukatanie: Meksyk, 5* Riu Tequila z all inclusive na 11 dni za 4889 zł

Wylot do Cancun z Warszawy. Obiekt zlokalizowany jest ok. 3 km od centrum miejscowości Playa del Carmen. W cenie pobytu sauna fińska, aqua fitness, siłownia, surfing, katamaran, snorkeling i kajaki.

Urlop w Meksyku przy plaży: 4* Viva Wyndham Maya z all inclusive na 11 dni za 4350 zł

Wylot do Cancun z Warszawy. Na terenie hotelu bezpłatnie skorzystacie z aerobiku, siłowni, łucznictwa, tenisa ziemnego, kajaków, żeglowania i windsurfingu.

Lato na Jukatanie: Meksyk, 5* Riu Tequila z all inclusive na 11 dni za 5638 zł

Wylot do Cancun z Warszawy. Hotel oferuje wiele darmowych udogodnień, oto wybrane z nich: sauna fińska, aqua fitness, siłownia, katamaran, snorkeling, kajaki, surfing i siatkówka plażowa.

First minute: Loty Dreamlinerem do Meksyku + 7 noclegów ze śniadaniami za 2490 zł

Wylot do Cancun z Poznania. Cena 2490 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Okazja first minute: Podróż do Meksyku za 1735 zł!

Wyloty do Cancun z Berlina. Cena 1735 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)