push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #playadelcarmen

Wakacje w Meksyku: Przeloty Turkish Airlines z dużym bagażem + 12 noclegów za 2703 zł!

Wylot do Cancun z Katowic. Cena 2703 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Krótka podróż na Jukatan: Loty Dreamlinerem do Meksyku + 3 noclegi za 1995 zł

Wylot z Polski. Cena 1995 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Podróż do Meksyku: 11-dniowy wypoczynek w 5* hotelu z all inclusive za 5729 zł

Wylot do Cancun z Warszawy. Riu Lupita znajduje się ok. 2 km od centrum Playa del Carmen. Goście obiektu bezpłatnie skorzystają z siłowni, siatkówki plażowej, kortu tenisowego, katamaranu, kajaków i snorkelingu.

Meksyk na bogato: 5* Riu Tequila z all inclusive na 11 dni za 6399 zł

Wylot do Cancun z Warszawy. Hotel znanej sieci położony jest ok. 3 km od centrum Playa del Carmen. Na miejscu skorzystasz z siłowni, sauny fińskiej, aqua fitness, siatkówki plażowej, katamaranu, surfingu i kajaków.

11 dni w Meksyku za 3373 zł. Loty Dreamlinerem z dużym bagażem + noclegi w 4* hotelu

Wylot do Cancun z Warszawy na pokładzie samolotu PLL LOT. Cena 3373 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Podróż do Meksyku za 5099 zł. W cenie loty i 10 noclegów w 4* hotelu z all inclusive

Wylot do Cancun z Warszawy. Viva Wyndham Maya położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 3 km od centrum Playa del Carmen. W cenie pobytu siłownia, aerobik, łucznictwo, tenis ziemny, żeglowanie, kajaki i windsurfing.

Lato w Meksyku: Loty czarterowe z dużym bagażem + 10 noclegów za 3061 zł

Wylot do Cancun z Warszawy. Cena 3061 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Meksyk last minute: 11-dniowy wypoczynek w 4* hotelu z all inclusive za 6089 zł

Wylot do Cancun z Warszawy. Viva Wyndham Maya położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 3 km od centrum Playa del Carmen. Bezpłatnie skorzystacie z siłowni, aerobiku, łucznictwa, tenisa ziemnego, windsurfingu, żeglowania i kajaków.

1 2 3 4 5 6 9

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)