push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #dahab

Tygodniowy wypoczynek w Egipcie za 399 zł! Loty z kraju UE i noclegi

Wyloty do Sharm El Sheikh z Wiednia. Cena 399 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje nad Morzem Czerwonym: 14 dni w hotelu z all inclusive w Egipcie za 3347 zł

Wylot do Sharm El Sheikh z Warszawy. Happy Life Village położony jest bezpośrednio przy plaży, w sąsiedztwie wysokich gór. Oferuje basen, zjeżdżalnie wodne, aerobik, aqua fitness, piłkę nożną, tenis stołowy i siatkówkę plażową.

Wakacje w Egipcie: 14-dniowy urlop w 4* hotelu z all inclusive za 2958 zł

Wylot do Sharm El Sheikh z Katowic. Happy Life Village położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 7 km od centrum miejscowości Dahab. W cenie aerobik, aqua fitness, piłka nożna, siatkówka plażowa i tenis stołowy.

Egipt: Świetnie oceniany 4* Happy Life Village z all inclusive za 1741 zł

Wylot do Sharm El Sheikh z Warszawy. Hotel otoczony jest morzem z rafą koralową, górami i pustynią - wymarzone miejsce na błogi relaks z dala od codzienności.

Szczyt sezonu urlopowego w Egipcie: Znakomity Happy Life Village z all inclusive od 2358 zł

Wyloty do Sharm El Sheikh z Katowic i Warszawy. Hotel położony jest w pięknej scenerii, otoczony morzem i górami. W pobliżu znajdują się świetne, uznane na całym świecie miejsca do nurkowania.

Lato nad Morzem Czerwonym: Egipt, znakomity Happy Life Village z all inclusive od 1901 zł

Wyloty do Sharm El Sheikh z Katowic i Warszawy. Hotel położony jest ok. 10 minut jazdy od miasta Dahab. Otoczony jest morzem z rafą koralową, górami i pustynią - idealne miejsce na spokojny urlop w sąsiedztwie pięknej przyrody.

Wakacje w Egipcie (Dahab): Happy Life Village z all inclusive od 1670 zł

Wyloty do Sharm el Sheikh z Warszawy i Katowic. Hotel znajduje się przy prywatnej plaży z pomostem, który ułatwi poznawanie pięknego podwodnego świata.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)