Seszele: Loty Qatar Airways + 10 dni w hotelu ze śniadaniami przy plaży od 3535 zł! Od kwietnia do grudnia

Wyloty do Afryki z Warszawy. Cena od 3535 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie Warszawa - Mahe - Warszawa za 4197 zł dla 2 osób rezerwujecie tutaj.

Przykładowa rezerwacja na kwiecień (KLIK), na maj (KLIK), na czerwiec (KLIK), na lipiec (KLIK), na wrzesień (KLIK), na październik (KLIK), na listopad (KLIK) i grudzień (KLIK).

Noclegi w Berjaya Beau Vallon Bay Resort & Casino z codziennymi śniadaniami za 2872 zł/2 os./10 nocy rezerwujecie tutaj. Opcja z darmowym anulowaniem za 3381 zł.

Zaplanujcie wymarzony urlop na pięknym archipelagu wysp położonych na Oceanie Indyjskim. Podróż możecie dowolnie modyfikować, czyli ją wydłużać/skracać, możecie zmieniać liczbę podróżnych, ale liczcie się ze zmianą ceny. Dostępnych jest bardzo dużo terminów od kwietnia do grudnia, również na wakacje.

Seszele

2021-02-10 10:58:00 13-15 dni 16-30 dni 6-8 dni 9-12 dni Afryka Czerwiec Grudzień Jesień Kwiecień Lato Lipiec Listopad Mahe Maj Październik Seszele Sierpień Wakacje Warszawa Wiosna Wrzesień

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)