Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Okazja: Hiszpania (Costa Brava), 14 dni w 3* hotelu z wyżywieniem za 1229 zł!

Wylot do Girony z Warszawy. Obiekt Reymar Playa znajduje się ok. 150 m od plaży. Oferuje komfortowe pokoje, smaczne posiłki i basen.

Świetna oferta, która na pewno szybko zniknie. Długi wypoczynek w malowniczej części Półwyspu Iberyjskiego w rzadko spotykanej cenie.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Costa Brava z Warszawy

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę