Wypoczynek w Czarnogórze: hotel niedaleko plaży (z wyżywieniem) od 1401 zł

Wyloty do Podgoricy z Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy oraz Wrocławia. Hotel Adria oferuje klimatyzowane pokoje, zielony ogród oraz bliskość plaży.

Oferta zasługuje na uwagę ze względu na atrakcyjną cenę i dobry termin podróży. Wylot w czerwcu oznacza dużą szansę na dobrą pogodę, a przy odrobinie szczęścia nawet przyjemne kąpiele w morzu. Jednocześnie unikniesz tłumów przyjeżdżających nad Adriatyk w wakacje.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Podgorica, Gdańsk, Katowice, Kraków, Warszawa, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę