Bardzo tanio: Tydzień w Dubaju w znakomitym 5* hotelu od 1473 zł!

Wyloty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z 2 miast. Cena od 1473 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie Katowice/Poznań - Dubaj - Katowice/Poznań od 1598 zł dla 2 osób rezerwujesz tutaj.

Noclegi za 1347 zł/2 os./7 nocy rezerwujesz tutaj.

Świetna oferta last minute podróży do nowoczesnego miasta położonego na Półwyspie Arabskim. Skorzystasz z wygodnych lotów czarterowych i pobytu w komfortowym hotelu mającym świetne opinie.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Dubaj, Katowice, Poznań

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę