push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #pula

Lato w Chorwacji: 3* hotel z wyżywieniem za 1838 zł

Wylot do Puli z Poznania. Apartments Polynesia Plava Laguna położony jest w malowniczej okolicy, na rozległym terenie i blisko plaży. Oferuje basen, tenis stołowy, rzutki i wiele innych atrakcji.

Wakacyjne loty do Chorwacji za 224 zł. Bilety + 7 noclegów za 848 zł

Wyloty do Puli z Poznania. Cena 848 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tygodniowy wypoczynek w Chorwacji za 488 zł

Wylot do Puli z Poznania. Cena 488 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Promocja Ryanaira: Bardzo tanie loty do Chorwacji (Zadar i Pula) od 60 zł!

Wyloty z trzech polskich miast. Wybierzcie jeden z kierunków i już dziś zacznijcie planować urlop na południu Europy. Do wyboru Istria lub Dalmacja, będzie co zwiedzać!

Wakacje w Chorwacji (Pula): Loty + 7 noclegów na Starym Mieście za 895 zł

Wyloty z Poznania. Cena 895 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Chorwacja za grosze. Tygodniowe wakacje za 769 zł

Wylot do Puli z Berlina. Cena 769 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Promocja: Bardzo tanie wakacyjne loty do Chorwacji za 89 zł!

Wyloty do Puli z Berlina linią Ryanair. Wybierzcie się na północ Chorwacji, do malowniczej Istrii. Pogoda powinna dopisać, a Adriatyk o tej porze roku zachęca do kąpieli, woda jest ciepła i krystalicznie czysta.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)