push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #palau

Portugalia: Znakomity Riu Palace Madeira ze śniadaniami od 1582 zł

Wyloty na Maderę z Warszawy. Hotel położony jest kilka kroków od oceanu, tuż przy nadmorskiej promenadzie. Obiekt należy do znanej sieci RIU, co gwarantuje wysoki standard usług.

Wypocznijcie w Turcji w 5* Orange Palace z all inclusive od 992 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic, Poznania i Warszawy. Na miejscu skorzystacie ze strefy spa, trzech restauracji i trzech barów. Dostępnych jest kilka terminów na listopad i grudzień.

Urlop w Portugalii w świetnie ocenianym Riu Palace Madeira od 1515 zł

Wyloty do Funchal z Warszawy. Obiekt położony jest tuż nad Oceanem Atlantyckim, należy do znanej sieci hotelowej, co gwarantuje bardzo wysoki standard usług dla osób wymagających.

Egipt: 5* Titanic Palace Resort z all inclusive i parkiem wodnym od 1512 zł

Wyloty do Hurghady z Katowic i Warszawy. Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 17 km od centrum miasta. Na terenie obiektu znajduje się wiele restauracji, barów i 16 zjeżdżalni dla osób w każdym wieku.

Portugalia: Znakomity Riu Palace Madeira tuż nad oceanem od 1346 zł

Wyloty do Funchal z Warszawy. Kompleks należy do znanej sieci hotelowej, co gwarantuje wysoki standard usług. W cenie pobytu korzystanie m.in. z siłowni, sali fitness, tenisa stołowego i sauny fińskiej.

Turcja: Luksusowy 5* Haydarpasha Palace z all inclusive od 1283 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Na miejscu skorzystacie z kompleksu basenowego ze zjeżdżalniami, strefy spa i bogatej oferty kulinarnej.

Tunezja: 5* Iberostar Selection Kuriat Palace z all inclusive przy plaży od 1679 zł

Wyloty z Warszawy i Katowic. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym hotelu znanej sieci. Skorzystacie z komfortowych warunków w fantazyjnie zaprojektowanym obiekcie, który posiada prywatną plażę.

Turcja all inclusive: 5* hotel Seher Sun Palace od 1330 zł!

Seher Sun Palace to idealne miejsce na aktywne i pełne rozrywki wakacje. Na miejscu czeka m.in. basen, bogate zaplecze sportowe lub dostęp do centrum odnowy biologicznej.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)