push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #palau

Luksus w Portugalii. Loty Lufthansą + znakomity Riu Palace Madeira z all inclusive od 2358 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy i Wrocławia. Cena od 2358 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje na Rodos: Świetnie oceniany 4* Hotel Kalithea Mare Palace z HB lub FB od 1175 zł

Wyloty do Grecji z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Obiekt położony jest na wzniesieniu z ładnym widokiem na morze. Zdobył Certificate of Excellence 2019 serwisu TripAdvisor.

Rodos w wakacje: Znakomity 4* Hotel Kalithea Mare Palace z HB lub FB od 1210 zł

Wyloty do Grecji z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Obiekt położony jest na wzniesieniu z pięknym widokiem na morze. Czekają na was komfortowe pokoje, dwa baseny i wiele więcej atrakcji.

Luksus w Grecji: Korfu, znakomity 5* Grecotel Eva Palace ze śniadaniami za 1839 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. Cena 1839 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami.

Kilka kroków od najsłynniejszej plaży świata: Rio de Janeiro, 10 dni w 4* Mar Palace Copacabana za 2700 zł

Wyloty do Brazylii z Warszawy. Cena 2700 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Luksus w Grecji: Korfu, znakomity 5* Grecotel Eva Palace od 1998 zł

Wylot do Grecji z Modlina, Warszawy, Poznania lub Katowic. Cena od 1998 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie.

Turcja, znakomity 5* Aydinbey Kings Palace z all inclusive od 1332 zł

Wyloty do Antalyi z Katowic i Warszawy. Mało jest hoteli, które posiadają tak rewelacyjne opinie (5/5) w serwisie TripAdvisor. Odpocznijcie beztrosko korzystając z korzyści wygodnego all inclusive.

Turcja, znakomity 5* Aydinbey Kings Palace z all inclusive od 1175 zł

Wyloty do Antalyi z Wrocławia, Poznania, Gdańska i Katowic. Mało jest hoteli, które posiadają tak rewelacyjne opinie (5/5) na TripAdvisor. Odpocznijcie przed świąteczną gorączką w świetnych warunkach, z wygodnym all inclusive.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)