push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #palau

Luksus nad Morzem Czarnym: Bułgaria, 5* Riu Palace Sunny Beach z all inclusive od 1628 zł

Wyloty do Burgas z Katowic, Poznania i Warszawy. Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie zasłużony wypoczynek w bardzo dobrym hotelu znanej sieci. W cenie pakietu zakwaterowanie w pokoju superior z widokiem na morze!

Turcja: Znakomicie oceniany 5* Side Royal Palace z all inclusive od 1099 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic, Poznania i Warszawy. Na terenie hotelu skorzystacie z wielu udogodnień, m.in. łaźni parowej, siłowni, aerobiku, aqua aerobiku, tenisa stołowego i 3 basenów (1 kryty).

Wyspy Zielonego Przylądka: Luksusowy 5* Riu Palace Santa Maria z all inclusive od 3014 zł

Wyloty na wyspę Sal z Katowic i Warszawy. Hotel zlokalizowany jest bezpośrednio przy plaży, ok. 2 km od centrum Santa Maria. Na jego terenie skorzystacie m.in. z 6 basenów (w tym podgrzewanego), łaźni parowej, siłowni i kajaków.

Turcja: Znakomity 5* Side Royal Palace z all inclusive od 1165 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic, Poznania i Warszawy. Na terenie hotelu bezpłatnie skorzystacie z łaźni parowej, siłowni, aerobiku, aqua aerobiku, tenisa stołowego i 3 basenów (1 kryty).

Wyspy Zielonego Przylądka: Luksusowy 5* Riu Palace Santa Maria z all inclusive od 3143 zł

Wyloty na wyspę Sal z Warszawy. Hotel znanej sieci zlokalizowany jest bezpośrednio przy plaży, ok. 2 km od centrum Santa Maria. Na jego terenie skorzystacie m.in. z 7 basenów (w tym podgrzewanego), łaźni parowej i siłowni.

Turcja: Znakomicie oceniany 5* Side Royal Palace z all inclusive od 1204 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Na terenie hotelu bezpłatnie skorzystacie z łaźni parowej, siłowni, aerobiku, tenisa stołowego i 3 basenów (1 kryty).

Bułgaria: 5* Riu Palace Sunny Beach z all inclusive i pokojem z widokiem na morze od 1688 zł

Wyloty nad Morze Czarne z Katowic, Poznania i Warszawy. Hotel znanej sieci jest przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Na jego terenie znajdują się 2 baseny, strefa spa, siłownia i wiele innych udogodnień.

Turcja: 5* Side Royal Palace z all inclusive od 1448 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Na terenie hotelu skorzystacie z łaźni parowej, hammamu, siłowni, aerobiku, aqua fitness, tenisa stołowego i 3 basenów.

1 2 3 4 5 6 8

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)