push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #zadar

Loty do Chorwacji poniżej “stówy”. Podróż do Dalmacji za jedyne 90 zł!

Wylot do Zadaru z Wrocławia linią lotniczą Ryanair. Oferta last minute na wycieczkę do malowniczego regionu Bałkanów. Na miejscu czeka na was ładna, słoneczna pogoda i temperatury w ciągu dnia oscylujące w okolicach 23 stopni Celsjusza.

All inclusive w Chorwacji: wczasy w Dalmacji od 1799 zł

Wyloty do Zadaru z Krakowa, Poznania, Wrocławia i Warszawy. Hotel Donat położony jest tuż przy plaży i oferuje bogate zaplecze sportowe, rekreacyjne oraz mnóstwo atrakcji.

Przedłużony weekend w Chorwacji za 389 zł. Tylko 1 dzień urlopu i trzy dni na miejscu

Wylot do Zadaru z Krakowa. Cena 389 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

All inclusive w Dalmacji: wczasy w 4* hotelu w Chorwacji od 1779 zł

Wylot do Zadaru z Wrocławia, Poznania, Warszawy i Krakowa. Hotel Punta mieści się przy plaży w miejscowości Vodice na terenie Riwiery Szybenickiej. W kompleksie znajdziecie centrum spa i WiFi.

Szalona Środa PLL LOT: Bilety do Wenecji, Zadaru i Sarajewa od 253 zł

Wyloty do Włoch, Chorwacji oraz Bośni i Hercegowiny. Nasz narodowy przewoźnik wystartował z 1-dniową ofertą do popularnych kierunków. Dostępne terminy od 30 lipca do 31 października tego roku.

All inclusive w Chorwacji: wczasy w 4* hotelu od 1769 zł

Wylot do Zadaru z Wrocławia i Krakowa. Hotel Punta zlokalizowany jest przy plaży w miejscowości Vodice na terenie Riwiery Szybenickiej. Podczas pobytu można korzystać z centrum spa i WiFi.

All inclusive w Chorwacji: wczasy w hotelu przy plaży od 1669 zł

Wyloty do Zadaru z Krakowa i Wrocławia. 3* hotel Donat położony jest tuż przy plaży i oferuje bogate zaplecze sportowe, rekreacyjne oraz mnóstwo atrakcji.

Weekendowa promocja PLL LOT: Bilety do Włoch, Chorwacji i Grecji z wielu miast od 237 zł

Wyloty do Wenecji, Rijeki, Splitu, Zadaru i na Rodos. Nasz narodowy przewoźnik wystartował z weekendowo-wakacyjną ofertą do popularnych kierunków. Dostępne terminy od 1 sierpnia do 30 września tego roku. Rezerwacje do niedzieli włącznie.

1 2 3 4 5 6 14

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)