push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #zadar

Wczasy w Dalmacji: tydzień w 4* hotelu nad morzem z wliczonym wyżywieniem za 1599 zł

Wylot do Zadaru z Warszawy (Modlin). 4* Zaton Holiday Resort Mobile Homes to położony tuż przy plaży komfortowy kompleks wypoczynkowy. W cenę wliczono zakwaterowanie w domku, wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji oraz dostęp do 9 basenów.

Tanie loty do Chorwacji za 111 zł. Bilety + 3 noclegi za 320 zł

Wylot do Zadaru z Poznania. Cena 320 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wiosenny wypoczynek z all inclusive w Chorwacji od 1362 zł

Wyloty z 4 miast. Cena 1362 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Loty do Chorwacji (Zadar) za 89 zł. Bilety + 4 noclegi na Starym Mieście za 342 zł!

Wyloty na Bałkany z Wrocławia i Krakowa. Cena 342 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wiosenny urlop w Chorwacji (Zadar): Loty + 3 noclegi na Starym Mieście za 466 zł

Wylot na Bałkany z Warszawy (Modlin). Cena 466 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tanie loty do Chorwacji od 78 zł. Podróże z 3 miast

Wyloty do Zadaru w październiku. Skorzystaj z oferty last minute i odwiedź malowniczą Dalmację bez wydawania fortuny na bilety. Na miejscu temperatury powietrza w ciągu dnia osiągają 23 stopnie Celsjusza i możecie liczyć na sporą dawkę promieni słonecznych.

Tanie loty last minute do Chorwacji za 90 zł!

Wylot do Zadaru z Poznania linią lotniczą Ryanair. Odwiedźcie malowniczą Dalmację płacąc za bilety przysłowiowe "grosze". Na miejscu temperatura w ciągu dnia osiąga 23 stopnie Celsjusza.

Loty do Chorwacji poniżej “stówy”. Podróż do Dalmacji za jedyne 90 zł!

Wylot do Zadaru z Wrocławia linią lotniczą Ryanair. Oferta last minute na wycieczkę do malowniczego regionu Bałkanów. Na miejscu czeka na was ładna, słoneczna pogoda i temperatury w ciągu dnia oscylujące w okolicach 23 stopni Celsjusza.

1 2 3 4 5 6 14

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)