Kusząca oferta! 11 dni w Tajlandii od 2239 zł (loty + 3* hotel)

Wyloty z Warszawy od marca do grudnia. Długość pobytu można dowolnie modyfikować, ale cena się zmieni.

Bilety lotnicze na trasie Warszawa - Phuket - Warszawa linią Qatar Airways za 3897 zł dla 2 osób rezerwujesz tutaj »

Noclegi w 3* Star Hotel Patong za 581 zł/2 os./11 nocy rezerwujesz tutaj »

Odległa Tajlandia i jej niezwykła przyroda na wyciągnięcie ręki. Dostępnych jest mnóstwo terminów lotów, my dajemy przykładowy na 11 dni. Rezerwujcie i planujcie urlop w egzotycznej scenerii!

Cena od 2239 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty, zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów do i z hotelu oraz ubezpieczenia.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Phuket z Warszawy

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę