Czy wiesz że w naszej wyszukiwarce możesz przeszukać oferty największych polskich biur podróży w jednym miejscu?

Złap trochę słońca w Chorwacji: tydzień w 4* hotelu za 1359 zł

Wylot do Zadaru z Wrocławia.

Zaton Holiday Resort Apartments to świetna propozycja dla rodzin i wszystkich, którzy lubią łączyć wypoczynek z odrobiną aktywności. Położony w spokojnej, zielonej okolicy, tylko kilka minut spacerem od szerokiej plaży w Zatoce Zaton, zapewnia idealne warunki do błogiego lenistwa i ruszenia w teren. Okolica aż zachęca, by ruszyć na krótsze i dłuższe wycieczki – w pobliżu znajduje się m.in. uroczy Kościół św. Mikołaja i kamienny most, który z pewnością przyciągnie uwagę fanów lokalnej architektury. A jeśli masz ochotę na większe wrażenia, czekają na Ciebie prawdziwe perły chorwackiej przyrody – Park Narodowy Jezior Plitwickich i bajkowy archipelag Kornati.

Goście obiektu chwalą go przede wszystkim za przyjazną obsługę i komfortowe warunki – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla najmłodszych są kolorowe place zabaw i rozmaite programy animacyjne, więc dzieciaki przez cały dzień mają co robić pod okiem wykwalifikowanych opiekunów. Rodzice w tym czasie mogą odpocząć przy basenie lub skorzystać z oferty spa. To miejsce nadaje się zarówno dla rodzin, jak i dla par szukających chwili spokoju we dwoje.

Pogoda dopisuje – lato w pełni, temperatury utrzymują się w granicach 25–30°C, a słońce zagląda niemal codziennie. Idealnie, żeby złapać trochę opalenizny lub wybrać się na spacer i chłonąć uroki okolicy. Wieczory są nieco chłodniejsze, co tylko sprzyja długim rozmowom przy kolacji na tarasie.

Jeśli szukasz miejsca z przyjazną atmosferą, dogodną lokalizacją i mnóstwem możliwości na spędzenie czasu, ta opcja zdecydowanie powinna Cię zainteresować. Wygodny apartament tuż przy plaży, darmowe Wi-Fi i możliwość rezerwacji z niską zaliczką to tylko niektóre z atutów. Trudno o lepsze połączenie relaksu i przygody w jednym z najpiękniejszych zakątków Dalmacji.



Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Nie ma to wpływu na cenę Twojej wycieczki. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Chorwacja z Wrocławia

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 279 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę