Lastminuter jest na Messengerze

Tanie loty czarterowe z dużym bagażem do Azji (Sri Lanka) za 1699 zł

Wylot do Kolombo z Warszawy to doskonała okazja na niezapomniane wrażenia w tropikalnym raju.

Sri Lanka, znana jako Perła Oceanu Indyjskiego, w marcu oferuje idealne warunki do odkrywania jej uroków. W tym czasie panują tam wysokie temperatury, które sprzyjają plażowaniu, zwiedzaniu i nurkowaniu. Przyjemne słońce oświetla malownicze krajobrazy, co czyni tę podróż doskonałą okazją do relaksu i odkrywania kulturowych skarbów tej wyspy.

Zakwaterowania szukaj tutaj (KLIK).

Uwaga: W ramach tej oferty musisz samodzielnie zarezerwować przeloty i noclegi. W zakładce Podobne poniżej, znajdziesz oferty pakietów lot+hotel organizowanych przez najbardziej renomowane polskie biura podróży.

[Aktualizacja 06.03 08:02] Oferta wyprzedana
Loty były w sprzedaży nie dłużej niż 14 godzin od czasu naszej publikacji.



Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Nie ma to wpływu na cenę Twojej wycieczki. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Sri Lanka z Warszawy

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Pobierz naszą aplikację mobilną
  • Logo Google Play
  • Logo App Store