Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Wakacje w Egipcie w niskiej cenie! tygodniowe all inclusive od 1154 zł

Wyloty do Hurghady z Gdańska, Katowic, Poznania, Wrocławia, Warszawy lub Zielonej Góry. 3* Empire Hotel Hurghada oferuje basen ze zjeżdżalniami, taras słoneczny i klimatyzowane pokoje z balkonem.

Świetna okazja dla spontanicznych podróżnych! Zdecyduj się na wyjazd last minute, by skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnej ceny i w wakacyjnym szczycie sezonu wypocząć nad Morzem Czerwonym.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Hurghada, Gdańsk, Katowice, Poznań, Warszawa, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę