Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Wakacje na greckiej wyspie Eubea: 4* hotel z all inclusive za 1839 zł

Wylot z Katowic. Hotel Evia Riviera Resort oferuje komfortowe pokoje, basen, kort tenisowy, tenis stołowy, rzutki, boisko do koszykówki, plac zabaw, amfiteatr i animacje.

Eubea to druga co do wielkości wyspa Grecji, leżąca w pobliżu Aten. Spędź tydzień w hotelu tuż nad wybrzeżem Morza Egejskiego.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Evia z Katowic

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę