Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Lato w Egipcie: 4* hotel z all inclusive od 1668 zł

Wyloty do Egiptu z Rzeszowa, Warszawy i Poznania. Sharm Cliff Resort położony jest niedaleko wybrzeża i centrum kurortu. Do twojej dyspozycji będzie m.in. basen i klimatyzowany pokój.

Opublikowałem tę ofertę ze względu na położenie hotelu blisko plaży i atrakcyjną cenę. Podobne wycieczki w największych polskich biurach podróży w tym terminie zaczynają się od 2100 zł.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Sharm El Sheikh, Poznań, Rzeszów, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę