Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Okazja: Tygodniowy wypoczynek w Dubaju za 1106 zł!

Wylot do ZEA z Krakowa. Cena 1106 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie Kraków - Abu Zabi - Kraków za 1240 zł dla 2 osób rezerwujesz tutaj.

Noclegi za 972 zł/2 os./7 nocy rezerwujesz tutaj. Rezerwacja z bezpłatnym odwołaniem kosztuje 1091 zł.

Wycieczkę możesz modyfikować, czyli zmienić długość pobytu i liczbę osób podróżujących, ale licz się ze zmianą ceny.

Zaplanuj tani urlop na skąpanym w słońcu Półwyspie Arabskim. Zwiedzisz nowoczesne miasto położone między pustynią a Zatoką Perską, a za loty i noclegi zapłacisz trochę ponad "tysiaka".Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Dubaj z Krakowa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę