Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Bułgaria w czerwcu: 4* hotel z all inclusive od 1339 zł

Wyloty do Burgas z Wrocławia, Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa i Warszawy. Obiekt Aquamarine znajduje się ok. 900 m od centrum Słonecznego Brzegu i ok. 300 m od plaży. Oferuje basen, gimnastykę w wodzie i aerobik.

Jeśli szukasz ofert na szczyt sezonu wakacyjnego, to ten sam hotel dostępny jest (np. w lipcu) od 1860 zł. Wtedy już możesz z pewnością liczyć na piękną, słoneczną pogodę i ciepłe morze.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Słoneczny Brzeg, Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Warszawa, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę