Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Loty + kilka dni w Dubaju na statku Queen Elizabeth 2 za 1196 zł

Wylot do ZEA z Krakowa. Cena 1196 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie Kraków - Abu Zabi - Kraków za 1423 zł dla 2 osób rezerwujesz tutaj.

Noclegi z możliwością anulowania za 968 zł/2 os./4 noce rezerwujesz tutaj.

Nietypowa oferta zakwaterowania w nowoczesnym mieście, noclegi w komfortowym statku zacumowanym przy nabrzeżu. Będzie dobrą bazą wypadową do zwiedzania Dubaju i okolic.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Dubaj z Krakowa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę