Urlop w Albanii: tydzień z all inclusive w hotelu nad morzem od 1699 zł

Wyloty do Tirany z Warszawy, Gdańska, Katowic, Poznania lub Wrocławia. 3* Hotel New Akileda znajduje się w znanym kurorcie turystycznym Durres, niedaleko lotniska w Tiranie. Obiekt oferuje lokalizację nad morzem i bezpłatny serwis plażowy.

Albania ma szansę stać się tegorocznym turystycznym hitem. Świetna pogoda, bardzo przystępne ceny oraz wiele atrakcji na miejscu (również dla aktywnych podróżnych).Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Durres, Gdańsk, Katowice, Poznań, Warszawa, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę